Ion Ceban: Economisirea curentului electric trebuie făcută rațional, fără fățărnicie și fără acțiuni…
Edilul Capitalei, Ion Ceban, susține că orice acțiune de economisire a energiei electrice trebuie făcută rațional și nu…
Mai mult...
Mai mult...
